Henk en Gerda Eertink namen met Willem en Jo Altena in het midden van de jaren ’70 het initiatief om een feestavond te organiseren voor de bewoners van (een deel van) de Stoevelaarsweg. In de beginjaren betekende dat een avondje kegelen die werd afgesloten met patat en een schnitzel. In de loop der jaren werden ook de bewoners van de Wheedijk en Holtdijk uitgenodigd en vonden er ook andere activiteiten plaats. Afgelopen weekend werd de jaarlijkse feestavond voor de 50e keer georganiseerd.
Een gouden editie en dat was aan de kleding van de aanwezigen goed te zien. Het werd een muzikale reis door de jaren zeventig. Nadat de organisatie het spits had afgebeten met hun vertolking van Waterloo van Abba, was het daarna de beurt aan de andere buurtbewoners om een hit uit de seventies uit te voeren. Zo kwamen optredens van Ben Cramer, Normaal, Ciska Peters en Ronnie Tober en The Village People voorbij. Voordat de traditionele patat met schnitzel op tafel kwam was het tijd voor de Masked Singer.
Het duurde lang voordat de identiteit van voormalig buurtbewoner Henk Stoelhorst werd geraden (ondanks de aanwezigheid van twee broers van hem in de zaal!!). Daarna was de animo om nogmaals op te treden groot bij de aanwezigen en kwamen nog vele hits voorbij. Het bewijs dat de feestavond na 50 jaren nog steeds erg populair is bij de Stoelderhook. Ook de oudere buurtbewoners die vanwege hun leeftijd niet meer bij de festiviteiten aanwezig konden zijn werden niet vergeten. Zij kregen een dag voor het feest bezoek van de organisatie die hen een attentie overhandigden.